U četvrtak, 19. januara 2017. godine, održano je školsko takmičenje iz matematike u kom su učestvovali đaci trećeg, četvrtog, petog, šestog i osmog razreda. Nakon pregledanih testova, predmetni nastavnici (Zoran Rikalović, nastavnik matematike, Sofija Stambolija, učiteljica i Luču Ursulesku, učitelj) objavili su rezultate. Na predstojećem takmičenju našu školu predstavljaće: Luka Milovanović, Nemanja Milovanović i Kristina Balan (treći razred); Dimitrije Petrović, Ksenija Nataroš i Lučija Majkić (četvrti razred); Nataša Krivokapić, Jovan Bitević i Bojana Nadlački (peti razred); Dragoljub Golić, Anja Milovanović i Aleksa Dorožan (šesti razred); Marija Ninković, Boško Spasojević i Marina Krivokapić (osmi razred). Pohvale svim učesnicima školskog takmičenja.

MLADI MATEMATIČARI