izveštava učiteljica Nataša

Poslednji nastavni dan u školskoj 2016/2017. godini, učenici nižih razreda proveli su u zajedničkoj igri. Kao poslednju aktivnost Sportske sekcije nižih razreda u ovoj školskoj godini, svim učenicima priređene su ”VODENE IGRE”. Učenici su se takmičili u igrama vodom i nikom nije bilo važno što nije bilo svečanog proglašenja pobednika i dodela nagrada. Nosile su se čaše pune vode, a ”SPRETNI KONOBARI” su vešto punili kante, sunđeri su dobili sasvim drugačiju namenu u igri ”MOKRO–SUVO” i ”GAĐANJE U METU”. Drugarstvo je bilo na testu u ”pucanju” iz vodenih pištolja, jer su drugovi bili ”mete” dok su držali mali karton ispred sebe. Kada smo iscrpeli sve igre, a ostalo vode u vodenim pištoljima, malo smo se „rashladili“.