INDIVIDUALNI RAZGOVORI

Termini za individualne razgovore (niži razredi)
Ime i prezime Starešinstvo Predmet Termin za individualne razgovore
Nataša Nenin I-1 ponedeljak, 1. čas/sreda, 2. čas (obe smene)
Marija Novaković I-2 sreda, 1. čas (obe smene)
Dojna Bugar I-3; III-2 sreda, 3. čas (obe smene)
Smiljka Pataki II-1 ponedeljak, 3. čas/utorak, 4. čas (obe smene)
Luču Ursulesku II-2 petak, 1. čas (obe smene)
Lavinjika Brenda Lapadat II-3; IV-3 četvrtak, 3. čas (obe smene)
Ljiljana Himel III-1 utorak, 3. čas (obe smene)
Sofija Vujić IV-1 četvrtak, 5. čas (popodne)
Sofija Stambolija IV-2 četvrtak, 3. čas (obe smene)
Melina Belić _ Engleski jezik četvrtak, prečas
 Termini za individualne razgovore (viši razredi)
Ime i prezime Starešinstvo Predmet Termin za individualne razgovore
Loneti Rodean VII 1 Istorija sreda, 2. čas (obe smene)
Marinela Vukolić V 3 Engleski jezik ponedeljak, 3. čas (obe smene)
Ivana Manđuka VIII 1 Srpski jezik svakodnevno, vreme odmora (obe smene)
Aleksandar Netković  VIII 3  Rumunski jezik ponedeljak, 5. čas (obe smene)
Zoran Rikalović V 1 Matematika četvrtak, 3. čas (obe smene)
Bisera Takač V 2 Srpski jezik kao nematernji utorak, 4. čas (obe smene)
Lidija Čina Petrović _ Muzička kultura ponedeljak, 2. čas (obe smene)
Konstantin Grosu _ Likovna kultura četvrtak (obe smene)
Jelena Savičić VI 1 Geografija ponedeljak, 4. čas (obe smene)
Monika Brenda VI 2 Francuski jezik sreda 2. čas (obe smene)
Kristijan Šubonj Tehničko i informatičko obrazovanje petak, 1. čas (popodne)
Snežana Gagić _ Engleski jezik petak, veliki odmor (obe smene)
Goran Kovačević _  Likovna kultura utorak, 3. čas (obe smene)
Milorad Sekulić _ Matematika utorak 5. čas (obe smene)
Valeri Mejić  _ Fizika, Hemija petak, prvi odmor (obe smene)
Snežana Filipić _ Biologija ponedeljak, 3. čas (obe smene)
Nada Kočalović Ludoški _ Tehničko i informatičko obrazovanje utorak, 2. čas (obe smene)
Branko Rakas _ Fizička kultura ponedeljak, 3. čas (obe smene)
Kristijan Kadarjan _ Fizičko vaspitanje sreda, 3. čas (obe smene)