Nataša Nenin

Akcija učenika IV razreda uveliko je odmakla. Prvi korak bio je zatvaranje velike rupe u zidu.To je uradio, i na tome smo mu zahvalni, Pera Bukacel. Mesna zajednica nam je obezbedila sredstva tj. kupili su boje za krečenje i crtanje po zidu. Danas je, u velikoj školskoj akciji, ceo zid u belom. To je osnovna boja, a nakon ovoga, svako odeljenje, pojedinac, moći ce da oslika svoj deo zida, na kreativan način ulepšasvoj i prostor za buduće generacije.

Donacije u novcu nam i dalje trebaju, boje su skupe, zato organizujemo veliki prolećni vašar poslednje nedelje aprila. Odeljenja će moći od prikupljenog novca da kupe boje koje su im neophodne da nacrtaju zajedničku sliku na zidu.

Hvala svim učenicima, nastavnicima, MZ i pojednicima donatorima koji nam pomažu da svet
bude u boji.

.