All posts by drsabovljev

PETI DAN, ZAVRŠNICA DEČJE NEDELJE U ŠKOLI

izveštaj u reči i slici poslale učiteljice Nataša Nenin, Lavinjika Brenda i Sofija Stambolija

Učenici IV razreda poželeli su prvacima da im svaki dan u daljem školovanju bude zabavan i lep, uz pesmu i druženje, kao i ova Dečja nedelja. Pri tom su im podelili Dobrodošlice koje su sami crtali na času Likovne kulture. Pozorišnom predstavom Pozorišta Zvezdica, završena je Dečja nedelja u školi.

DAN ČETVRTI: DA SE PREDSTAVIM

izveštaj poslale učiteljice Nataša i Lavinjika

Gost dana bio je Živa Kočišević, penzioner, deka Une Nikolić iz II2, slikar, poeta, gitarista, jednom rečju multitalentovani deka. Una kaže da ga voli zato što je umetnik i dobar čovek. Predstavio se svojim slikama, recitovao svoje pesme i pričao o svom životu. Nakon toga, učenici su prikazivali svoje talente uz velike aplauze i ovacije drugara, a na ovom linku možete više saznati o Živi Kočiševiću, čoveku koji ostavlja trag i bez graviranja svog imena.