izveštava Nataša Nenin

Naša škola je u današnjoj akciji prikupila 3800 kg papira. Od te količine UČENICI su, zajedno sa svojim roditeljima, doneli 2716 kg. Najviše papira doneli su učenici PRVOG razreda (647 kg), te su kao najangažovaniji nagrađeni tortom, za njima učenici PETOG razreda (470 kg) i učenici IV 2 (469 kg). U ime škole, a ispred Dečjeg saveza, zahvaljujem se svim učenicima, roditeljima i meštanima sela Ečka na izuzetno uspešno realizovanoj PRVOJ akciji prikupljanja sekundarnih sirovina, na razvijenoj svesti o potrebi reciklaže radi očuvanja naše planete, na složnosti i aktivnoj saradnji sa školom. Posebna zahvalnost Meić Davidu u Jeleni, koji su doneli vagu i izmerili sav papir. Takođe i Evi Ivanišević i Gracijani Caran, koje su organizovale starije učenike i pomogle u iznošenju stare hartije iz atomskog skloništa u školi.

Nataša Nenin