izveštava učiteljica Nataša

U jutarnjim satima, učenici naše škole učestvovali su u različitim sportskim aktivnostima.
Svi zainteresovani dečaci i devojčice imali su priliku da se okušaju u fudbalskom takmičenju u organizaciji nastavnika Branka Rakasa i nastavnika Kristijana Kadarjana. U fudbalu su se nadmetali dečaci i devojčice iz naše škole i gosti iz Belog Blata i Lukićeva od V do VIII razreda, a revijalno dečaci od I do IV razreda. Istovremeno, za ostale učenike organizovano je takmičenje u pravljenju mehurića od sapunice, žongliranju, nošenju loptica na reketu i igri „Između dve vatre“. Najveći balon napravio je Mateja Pruginić, učenik I2, a najviše balončića Nikola Vukas III1 i Marija Bucu II2. U nošenju loptice u kategoriji prvih razreda pobedio je Dušan Stankov I2, u kategoriji drugih razreda pobedila je Staša Siječo II2, u kategoriji trećih razreda pobedila je Suzana Stojkov III1 i u kategoriji četvrtih razreda pobedila je Dunja Savić IV1.

About Author