izveštavaju Nataša Nenin i Kristijan Kadarjan

U Ečki je u subotu, 30.10. 2021. godine, održano veliko atletsko takmičenje. Na 1. Uličnoj trci učestvovalo je 500 takmičara iz zemlje i regiona. Među velikim sportistima, maratoncima, članovima atletskih klubova na ovom takmičenju učešće je uzelo i 37 učenika od I do IV razreda i 23 učenika od V do VIII razreda OŠ „Dr Aleksandar Sabovljev“. Svi učesnici su dobili medalje i prigodne poklone. Neki od naših đaka, osvojili su i zapažena mesta iako je konkurencija bila izuzetno jaka.

U mlađem uzrastu: Rade Stjepanović 3. mesto (kategorija I-II razred) , Nikola Tegleši 2. mesto (kategorija I-II razred), Antonio Banjaš 3. mesto (kategorija III-IV razred)

Učesnici od I-IV razreda:

1. razred: Teodora Palangetić, Nikolina Stanojković, Nikolina Stanišić, Jana Vukić, Lena Pisarev, Jana Zečić, David Radu, Ognjen Kojčić, Ognjen Kukolj, Rade Stjepanović, Marko Jovanović, Una Šijaković
  2. razred: Maksim Balan, Leonardo Radu, Lena Šuvak, Stefan Dragičević, Filip Bugar, Nađa Gilezan, Marija Banjaš, Anđela Mišić, Nikola Tegleši, Rade Krnić, Maja Kaldaraš
  3. razred: Nikola Savić, Lazar Gilezan, Anđela Anđić, Marina Grgić, Lana Stanišić, Strahinja Kočišević
  4. razred: Nikolina Dragičević, Nikolina Jovanović, Antonio Dan, Antonio Banjaš, Branko Mirković, Filip Ban, Uroš Šojić, Viktor Dažđu

U starijem uzrastu:

TRKA NA 300m